ANKARA YARI MARATONU ve 10K KOŞUSU

  1. 21 Nisan 2019

BU YIL İKİNCİSİ DÜZENLENECEK OLAN ANKARA YARI MARATONU VE 10K KOŞUSU HERKESİ EYMİR’DE KOŞMAYA ÇAĞIRIYOR!

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan “Ankara Yarı Maratonu ve 10K Koşusu” 21 Nisan 2019 tarihinde saat 10:00’da Eymir Gölü/Ankara’da düzenlenecektir. Koşu parkuru, ODTÜ arazisi içinde yer alan Eymir Gölü’nün çevresinde yer almaktadır. 10.4 Km’lik asvalt zeminden oluşan parkurun neredeyse tamamı düz bir zemindir. Yarışma Kayıkhane’den başlayıp aynı yerde son bulacaktır.

Ankara Dekatlon Spor Kulübünün düzenlediği yarışmaya 16 yaşını doldurmuş herkes katılabilir. Yarış sonunda Yarı Maraton ve 10K Kategorisinde dereceye giren ilk üç kişi para ödülü, madalya, kupa ve her iki kategorinin yaş grupları ise kupa, madalya ve sponsor hediyeleri ile ödüllendirilecektir.

Koşunun gelecek yıllarda da devam ettirilerek uluslararası nitelik kazanması amaçlanmış ve bu tür organizasyonlar konusunda eksiği olan Ankara iline spor faaliyetleri ve sosyal açıdan katkı sağlanması hedeflenmiştir.

Yarış ile ilgili merak edilebilecek her türlü bilgi www.ankarayarimaratonu.com sitesinde ve aynı isimli sosyal medya hesaplarında yayınlanacaktır. Yarış sırasında çekilen görüntüler ve fotoğraflar yarış sonrasında #ankarayarimaratonu etiketiyle web sitesinde ve sosyal medya hesaplarında yayınlanacaktır.

İletişim bilgileri:

Mail adresi: info@ankarayarimaratonu.com

Telefon numaraları: 0(312) 436 01 67  /  0 538 835 07 85

Facebook: /ankarayarimaratonu

İnstagram: @ankarayarimaratonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir