Dart’ta 3.Etap Maçları Tamamlandı

Dart’ta 3.Etap Maçları Tamamlandı

Türkiye Dart Şampiyonası 3. Etap Müsabakaları Ankara’da yapıldı.

Bocce, Bowling ve Dart Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Dart Şampiyonası Şehit Demet SEZEN Sıralama Turnuvaları 3. Ayak Müsabakaları 07-09 Aralık 2018 tarihleri arasında Ankara Atatürk Spor ve Sergi Sarayı içerisindeki Dart Salonunda toplamda 500’ü aşkın sporcunun katılımıyla yapıldı. Müsabakaları sonucunda dereceye giren sporculara madalyaları TBBDF Başkanı Doç. Dr. Mutlu Türkmen, TBBDF Dart As Başkanı Dr. Murat Kul, Federasyon Genel Sekreteri Mehmet Demirdelen ve İdari Koordinatör Şakir Erdem takdim etti.

http://www.tbbdf.gov.tr/

3. AYAK KATILIM VE DERECELER
CUMA CUMARTESİ PAZAR
MİNİKLER 1. TUR 118 YILDIZ KIZLAR 50 YILDIZ KIZLAR 41
MİNİKLER 2. TUR 112 YILDIZ ERKEKLER 64 YILDIZ ERKEKLER 62
GENÇ KIZLAR 65 GENÇ ERKEKLER 73
GENÇ ERKEKLER 80 GENÇ KIZLAR 64
KADINLAR 37 KADINLAR 37
ERKEKLER 81 ERKEKLER 77
TOPLAM 230 TOPLAM 377 TOPLAM 354
TURNUVA TOPLAMI : 961
CUMA CUMARTESİ PAZAR
MİNİKLER  1. TUR YILDIZ KIZLAR YILDIZ KIZLAR
1. MUHAMMET TAHA AYDIN 1. ASLI TORUN 1. PELİN KÖSTEN
2. ASIM ERKAM SAYIN 2. RÜMEYSA UZUN 2. NİSA İMRAN TORUN
3. NİSANUR ALDEMİR 3. ŞEVVAL SAĞIR 3. HATİCE DURBABA
3. SÜLEYMAN FİDAN 3. PELİN KÖSTEN 3. BEYZA DURMAZ
MİNİKLER  2. TUR YILDIZ ERKEKLER YILDIZ ERKEKLER
1. MUHAMMET TAHA AYDIN 1. METE YİTKİN 1. MUSTAFA KILIÇKAYA
2. ASIM ERKAM SAYIN 2. YAĞIZ ŞENGÜL 2. ÖZCAN KARAGÖZ
3. BERRA ÇELİK 3. AHMET KEREM AKSOY 3. AHMET KEREM AKSOY
3. ELİF ZEYNEP HEZER 3. ÖZCAN KARAGÖZ 3. MEHMET CAN KISA
GENÇ KIZLAR GENÇ KIZLAR
1. REMİDE TURASAN 1. MELİSA MUKADDES DOĞAN
2. HATİCE SİNEM ŞENGÜL 2. ZEHRA NİSA TURHAN
3. AMİNE DİNÇ 3. HATİCE SİNEM ŞENGÜL
3. RUMEYSA UZUN 3. BAŞAK SILA IŞIK
GENÇ ERKEKLER GENÇ ERKEKLER
1. TAHA ŞAHİN 1. ARDA ALTAY
2. ONUR YILMAZ 2. EREN CENGİZ
3. SEFA ATEŞ 3. SEFA ATEŞ
3. MEHMET ALİ VARHAN 3. ÖZCAN KARAGÖZ
BÜYÜK KADINLAR BÜYÜK KADINLAR
1. HATİCE SİNEM ŞENGÜL 1. MELİSA MUKADDES DOĞAN
2. MELİSA MUKADDES DOĞAN 2. EMİNE DORSUN
3. HALE KOCABACAK 3. NİSA MİRAY AYNACI
3. DAMLA ÇELİK 3. FEYZA YİĞİT
BÜYÜK ERKEKLER BÜYÜK ERKEKLER
1. FURKAN GÜLTEKİN 1. ÖZCAN KARAGÖZ
2. GÖKHAN ULUSOY 2. MEHMET ALİ ÇEVİK
3. ÖZKAN ASLAN 3. FURKAN GÜLTEKİN
3. ONUR YILMAZ 3. YUSUF ATEŞ

3.-ayak-sonu-siralama.xlsx3.-ayak-sonu-siralama.xlsx

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir