İstanbul Arma Spor galibiyetle başladı

İstanbul Arma Spor galibiyetle başladı

 

Masa Tenisi Bayanlar Türkiye 1.Ligi’nde mücadele eden Kağıthane temsilcisi İstanbul Arma Spor, 2018-2019 sezonuna galibiyetle başladı.

Eda Nur Işık, Elif Sena Gün ve Feyzanur Sağlam’dan kurulu kadrosuyla, Trabzon Beşikdüzü Yelken Spor karşısına çıkan ekip sahadan 3-0’lık bir galibiyetle ayrıldı.

İlk oyunda Takım kaptanı Eda Nur Işık, Trabzon ekibinden Merve Erbay’ı, ikinci oyunda Feyzanur Sağlam, Ebru Can’ı, üçüncü oyunda ise Elif Sena Gün, Duygu Koç’u aynı sonuçla 3-0 mağlup etti.

Yaş ortalaması 16 olan genç bir ekiple mücadele ettiklerini söyleyen İstanbul Arma Spor Kulübü As Başkanı ve Masa Tenisi Şube Sorumlusu Muzaffer Batumlu ”Bu yıl hedefimiz öncelikle Play-Off’a kalmak. Çok gurur duyduğumuz genç bir ekimiz var. Lige galibiyetle başlamak bizi ayrıca sevindirdi. Lig uzun bir maraton, en iyi sonucu almak için mücadele edeceğiz” dedi.

Takımın Teknik Direktörlüğünü de yapan, Kulüp Başkanı Murat İlter ise, ”Ligde çok güçlü ve tecrübeli takımlara karşı oynayacağız. Takımın antrenman eksiği var. Çalışmalarımızı teknik ve taktik ağırlıklı yapacağız” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir