11. BLIND FOOTBALL MASTERS TEMSİLCİMİZ İSTANBUL TURGED

14-17 Eylül tarihleri arasında Almanya’nın Hamburg kentinde 6 takımın katılımıyla gerçekleşecek olan 11. Blind Football Masters turnuvasında ülkemizi ilk kez görme engelli takımımız İstanbul Turged temsil edecek.

    İstanbul Turged oyuncuları, kulüpler bazında katılacağımız uluslararası bu turnuva için destekleri esirgemeyen kulüp yöneticilerimize, Almanya yolcuğumuza sponsor olan Sayın Yrd. Doç. Dr. Nilüfer Köylüoğlu’na, İstinye Üniversitesi’ne ve İstinye Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Çetin Koç’a teşekkür ederken  bir ilki gerçekleştirecekleri için gururlu olduklarını ifade ettiler.

İstanbul Turged Kadrosu:

Kaleciler: Hasan Saygılı, Ersoy Tunahan Bayrı

Oyuncular: Abdullah Sümer, Ali Çavdar, Burak Başak, Mikail Güçlü,Ercan Bayraktar,Ramazan Kunduz

Teknik Direktör: Luis Artoni

Tercüman:Laura Artoni

  Yolculuk öncesi  turnuva kafilesi dergimize açıklamalarda bulundu. takım kaptanı Ali Çavdar “Bir ilki başardığımız için mutluyuz. İlklerin takımı olmak istiyoruz” derken Ercan Bayraktar’da “İnanıyoruz, başarmak ve şampiyon olup gelmek istiyoruz” dedi. Son olarak Arjantinli Teknik Direktör Luis Artoni “iyi bir takımız ve takım ruhunu yakaladığımızda bize engel olacak bir takım olacağını düşünmüyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir