Arnavutköy Belediye Sporda İmzalar Atıldı

Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü, Kulüp Başkan vekili Mahmut Okur 2018-2019 futbol sezonu süper amatör lig startını verdi. A-Takım teknik direktörü için Ulaş OKTAY ile anlaşma sağlanan Arnavutköy Belediye Spor’da yönetim yeni sezon transferleri ile imza töreninde buluştu.

Geçtiğimiz sezon kadrosunda yer alan Mehmet Bayram, İsmail Kaya, Mustafa Sarıçan, Samet Ersel Temel, Kaan Bulut, Semih Kaya ve Ayhan Güneş ile tekrardan anlaşma sağlanarak takım iskeleti korundu. Şampiyon U-19 takımından Kerem Kılıç, Muhammet Şentürk, Ramazan Biçen, Hakan Demirel, Kaan Gedikli A-Takım kadrosuna alındı.
Transfer konusunda oldukça titiz davranan ihtiyaç duyulan bölgelere yapılan oyuncu takviyeleri ile daha iyi bir sezon geçireceklerini ifade eden Başkan vekili Okur dış transferde; Maltepe Spordan “M.Emin Gül”, Beşyüzevler Spordan “Koray Baytöre”, Kars 36 Spordan “Yusuf Tansel”, Sandıklı Spordan “Ferhat Uysal”, Albayrak Spordan “Batuhan Öztürk”, Çengelköy Spordan “Hamit Taşkın”, Feriköy Spordan “Emre Karakaş”, Bursa Zafer Spordan “Sadat Şahini”, Anamur Belediye Spordan “Emre Çetinkaya”, Kağıthane Spordan “Batuhan Kireçtepe”, Fatih Karagümrük spordan “Ahmet Enes” ve alt yapıdan yetişen eski oyuncusu Semih Abdullah’ı transfer etti. İlk idman programını 20 Temmuz olarak belirleyen Arnavutköy Belediye Spor Cuma sabahı yapılacak ilk idman ile sezona merhaba diyecek. Sezon başı kamp programını ilerleyen günlerde netleştirecek olan Teknik Direktör Ulaş Oktay yeni sezonun amatör camiamıza hayırlı olmasını diledi.

Kurum takımı olmaları nedeniyle tüm sporculardan müsabakalarda bu konuda hassasiyet beklediğini ve buna göre davranmaları gerektiğini belirten Başkan vekili Mahmut Okur, ‘’2018-2019 Futbol sezonunun sakatlıklardan uzak, fair-play ruhu içerisinde tüm amatör camiasına hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir