ÖzAlibeyköy Spor Kulübü Geleneksel İftar Yemeği Gerçekleşti 

Özalibeyköy Spor Kulübü Geleneksel İftar Yemeği Gerçekleşti 

ÖzAlibeyköy Spor Kulübünün ev sahipliğinde kulüp lokalinde düzenlenen geleneksel iftara katılım oldukça yüksekti.

Kulüp Başkanı Metin Çırpan, Öz Alibeyköysporumuzun Kurucu Üyesi İsa Kılıç, Kulüpler Birliği Genel Sekteri Rahmi Uçak, Eyüp Kızılay Şube Başkanı Abit Tüfekçi, Tüm Balkanlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Şener, Eyüp İSKİ Şube Müdürü Abdülselam Atunkaynak, Nişanca Mahalle Muhtarı ve Nişanca Gençlikspor Kulübü Başkanı Ramazan Güven, Eyüp Çırçır İmarspor Başkanı Ali Değirmenci, Göktürk Sarayspor Kulübü Başkanı Hakan Buruk, Araphanspor Yöneticisi Uğur Taşgöz ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Sıcak ve samimi bir ortamda geçen iftar yemeğinin sonunda Kulüp Başkanı ve Eyüp Kulüpler Birliği Başkanı Metin Çırpan tüm katılımcılara teşekkür etti.

Kulüp olarak geleneksel hale getirdikleri iftar yemeklerinin, Ramazan’in birlik, beraberlik ve güzelliklerini sunduğunu belirten Başkan Metin Çırpan,” Camiamızın dışındaki dostlarımızla bir arada oluyoruz. Kulübümüzün Yönetim kurulu adına bu devetimize gelenlere teşekkür ediyorum. Bu vesiyle Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Haktan diliyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir