Spor İstanbul ”Basın ve Spor Ödülleri” Sahiplerini Buldu

Spor İstanbul ”Basın ve Spor Ödülleri” Sahiplerini Buldu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor İstanbul tarafından düzenlenen Basın ve Spor Ödülleri sahiplerine verildi. Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlenen, sunuculuklarını Levent Özçelik ve Ece Erken’in yaptığı organizasyonda İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş’nin de yeni adının bundan sonra ”Spor İstanbul” olduğu açıklandı. Evsahipliğini Spor İstanbul Genel Müdürü İsmail Özbayraktar’ın yaptığı, AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu ile spor ve basın camiasından çok sayıda davetlinin yer aldığı gecede ödül alan isimler şu şekilde:

Cüneyt Koryürek Özel Ödülü: Türkiye Atletizm Vakfı

Neriman Tekil Özel Ödülü: Turan Göker

Vefa Ödülleri: Haldun Domaç, Mustafa Ekinci

Jüri Özel Ödülü: A Milli Futbol Takımı

Ajans Kategorisi: Anadolu Ajansı, Doğan Haber Ajansı, İhlas Haber Ajansı, Türk Spor Ajansı

Yazılı Basın Haber Kategorisi: 1. Mehmet Yılmaz Şenol (Fotomaç), 2. Ergun Balcı (Yeni Şafak), Ogün Şahinoğlu (Sabah) – Mansiyon Seyit Ahmet Gürdağ (Star)

Yazılı Basın Fotoğraf Kategorisi: 1. Onur Çoban (AA), 2. Adem Kabayel (Hürriyet), 3. Kurtuluş Yılmaz (Türkpix) – Mansiyon İsmail Coşkun (İHA)

Görüntülü Basın Röportaj Kategorisi: 1. Okan Ateş (24 TV), 2. Ceyla Büyükuzun (A Spor), 3. Serbay Şenkal (GSTV) – Mansiyon Duygu Kaya (Habertürk TV)

Görüntülü Basın Maraton Haber Kategorisi: TRT 1 Ana Haber, CNN Türk, Show TV Ana Haber, ATV Ana Haber

Görüntülü Basın Yarı Maraton Haber Kategorisi: Habertürk TV Ana Haber, NTV, Star TV Ana Haber, Kanal D Ana Haber

Görüntülü Basın Maraton Öncesi Özel Programlar: 1. Burcu Kaya (NTV), 2. Deniz Satar (TRT Spor), 3. Pınar İlik Üçer (NTV Spor) – Mansiyon Yeliz Karakaya (Sports TV)

Görüntülü Basın Yarı Maraton Öncesi Özel Programlar: 1. Nazlı Canyurt (beIN Sports), 2. Ercan Taner-Murat Kosova (NTV Spor), 3. Hakan Dede (TGRT Haber) – Mansiyon Yağız Şenkal (NTV)

Görüntülü Basın Çocuk Maratonu Haber Kategorisi: 1. Ceyda Dönmez (A Spor), 2. Miray Çavuşoğlu (Sports TV), 3. Tuğba Södekoğlu (ATV)

Radyo Kategorisi: Emir Ekşioğlu-Süleyman Topçu (TRT Radyo), İlker Duralı (LİG Radyo), Sabri Ugan (Radyospor), Ufuk Karacan (Radyo Bilyoner)

Kameraman Kategorisi: Arslan Can Kaba (beIN Sports), Oktay Taşkın (NTV), Rafet Topçu (NTV Spor)

Maratonu Destekleyen Sivil Toplum Kuruluşları: Kadın ve Demokrasi Derneği, Kızılay, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Tohum Otizm Vakfı, Toplum Gönüllüleri Vakfı, Türkiye Beyazay Derneği, Türkiye Kanser Derneği, Yeşilay

Maratonu Desteklen Futbol Takımları: Adanaspor, Antalyaspor, Atiker Konyaspor, Beşiktaş, Çaykur Rizespor, Fenerbahçe, Galatasaray, Gençlerbirliği, Kardemir Karabükspor, Kasımpaşa, Kayserispor, Medipol Başakşehir, Trabzonspor

Maratonu Destekleyen Basketbol Takımları: Anadolu Efes, Beşiktaş Sompo Japan, Darüşşafaka Doğuş, Fenerbahçe, Galatasaray Odeabank, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Muratbey Uşak, Pınar Karşıyaka, TOFAŞ, Trabzon Medical Park

Spor İstanbul Özel Ödülleri: Aybars Hünalp, Aydın Bayram, Cem Yılmaz, Ersin Düzen, Fuat Akdağ, Murat Özbostan, Serhat Ulueren, Serkan Korkmaz, Zeki Uzundurukan

Kaynak: www.spor.istanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir