Muğla TÜFAD, Ergün Penbe’yi konuk etti

Muğla TÜFAD’ın düzenlediği “Futbol Sohbetleri-2 Ergün Penbe” organizasyonu Menteşe Belediyesi Konakaltı Kültür Merkezinde gerçekleşti. Canlı yayın ile aktardığımız organizasyona Menteşe Belediyesi Başkanı Bahattin Gümüş, Muğla Amatör Spor Kulupler Federasyonu Mehmet Top ve ultraslan taraftar grubuyla bir çok futbolsever katıldı.

TÜFAD Genel Merkez Genel Sekreteri ve TÜFAD Muğla Şube Başkanı Alaaddin Naganlu’nun moderatörlüğünü yaptığı söyleyişi de Ergün Penbe, kulüpler yasasının gelmesi gerektiğini, sporu sporun içinden gelen kişilerin yönetmesi gerektiğini fakat seçimlerde TÜFAD’ın ve TPFD’nin seçmen sayısının az olduğunu, Türkiye’de teknik adamların başarısız durumda olduklarında yollarının ayrıldığını ve başarılı olduklarında da aşağı çekilmek istendiğini ve yabancı sınırının serbest olduğu ülkemizde milli takımımızın 2020 Dünya Kupası şansının düşük olduğunu dile getirdi.

Penbe, söyleşi sonrasında katılımcılarının sorularını yanıtladı. Ergün Penbe’ye Ultraslan Uni-Muğla, TÜFAD ve Menteşe Belediyesi’nin plaketleri takdim edildikten sonra etkinlik sona erdi.

Haber : Sinan Karaca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir