Yeni Milasspor ve Ortakent Yahşi Gençlikspor Maçında 3 Puanı Yeni Milas Aldı

Muğla Süper Amatör Lig’de aynı puanla liderlik koltuğunu paylaşan Yeni Milasspor ve Ortakent Yahşi Gençlikspor Milas Şehir Stadı’da karşı karşıya geldi.

Çok büyük ilgi gören maçta ev sahibi Yeni Milasspor 14. dakikada kaptanı Emre Kuncak ve 83. dakikada İhtilal Durmuş’un attığı gollerle 2-0 galip bitirerek liderlik koltuğunun tek sahibi oldu.

Puanını 34’e yükselten ve en yakın rakibinin 3 puan önüne geçen Yeni Milasspor teknik direktörü Hüseyin Öztemiz ” Bu hafta sonunda 14. maçımızı oynadık. Bu yıl oynadığımız 1 4 maçta 10 galibiyet 4 beraberlik aldık ve namağlup yolumuza devam ediyoruz. Devre arasında aramızdan ayrılan ve yeni katılan arkadaşlarımız oldu. Bu anlamda her hafta fiziksel ve takım uyumu konusunda gelişim gösterdiğimizi düşünüyorum. Ortakent maçında da bunu gösterdik.


Fakat önümüzde çok maç var. Önümüzde ki maçlarda, bu maçlardan daha iyi performans gösterip bu ligi kayıpsız bir şekilde zirvede bitirmek istiyoruz. Sonrasında da geçen yıl dramatik bir şekilde baraj maçında kaçırılan Bölgesel Amatör Lig’e bu yıl çıkmak istiyoruz. Her hafta bizi izlemeye gelip destek veren taraftarımıza ve bu maçı yürekleriyle oynayan sporcularıma çok teşekkür ediyorum ” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir