KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ SPOR ÇALIŞMALARI MERKEZİ EĞİTİM PROGRAMLARI BAŞLIYOR

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ SPOR ÇALIŞMALARI MERKEZİ EĞİTİM PROGRAMLARI BAŞLIYOR

Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi’nin 2017/18 akademik yılında düzenleyeceği Spor Hukuku ve Yönetimi Sertifika Programı ve Spor İletişimi Programı Aralık ayında başlıyor.

Kadir Has Ünviersitesi Spor Çalışmaları Merkezi’nin 2017/2018 akademik dönemi eğitim programları başlıyor. Bu sene dokuzuncusu düzenlenecek olan Spor Hukuku ve Yönetimi Sertifika Programı ve bu sene on birincisi düzenlenecek olan Spor İletişimi Programı Aralık ayında başlıyor.

2005 yılından beri çalışmalarını sürdüren Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi’nin bu sene dokuzuncusunu düzenleyeceği Spor Hukuku ve Yönetimi Sertifika Programı’nda alanında uzman akademisyenler ve profesyoneller ders verecekler. Spor hukuku ve spor yönetiminde temel alanlarının yapıları, işleyişleri ve örnek olay çalışmaları üzerinden verilecek program 15 hafta (120 saat) sürecek. Katılımcılarla sene içerisinde yapılacak bire bir görüşmeler sayesinde kariyer planlamaları yapılarak staj ve iş imkanları sağlanacak.

Merkezin on birinci yılına giren Spor İletişimi Sertifika Programı’nda ise spor medyasının önde gelen isimlerinin yanı sıra medyanın farklı alanlarında uzmanlaşan akademisyenler dersler verecekler. Program dahilinde gazetecilik, televizyonculuk, sosyal medyada spor yönetimi, spor dergiciliği ve editörlük gibi alanlarda eğitim alan öğrencilere program sonunda yapılacak sınav ile staj ve iş imkanları sunuluyor olacak. Eğitim 15 hafta (120 saat) sürecek.

Eğitim yeri Kadir Has Üniversitesi’nin İstanbul Cibali’de bulunan Kadir Has Kampüsü. Eğitimler Cumartesi ve Pazar günleri 10:00-14:30 arasında yapılacak.

Program detayları ve sınavlara online kayıt olmak için http://scm.khas.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir