SPOR’UN ZİRVESİ ESENLER’DE BİR ARAYA GELDİ

SPOR’UN ZİRVESİ ESENLER’DE BİR ARAYA GELDİ

Esenler Kulüpler Birliği Başkanı Ayhan Çınar’ın organize ettiği futbol buluşmalarının ilki Esenler Hakkı Başar Spor Kompleksi’nde gerçekleşti.
Esenler İlçe Protokolü ile İBB Bürokratlarının katıldığı buluşmada, çok sayıda spor insanı ve antrenör de yer aldı.

Etkinlik ilk olarak halı saha maçı ile başladı. 6-6 sona eren maçtan sonra katılımcılar spor ile alakalı güncel konuları istişare ettiler.

Buluşmaya, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Osman Savaş, Esenler Hakkı Başar Spor Kompleksi İşletme Amiri Mekin Karabıyık, Esenler İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Ayhan Elmalı, Esenler Kulüpler Birliği Başkanı Ayhan Çınar, TÜFAD İstanbul Şubesi eski Başkanı Rıza Çavuşoğlu, Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Veysel Küçük, İBB Gençlik ve Spor Müdür Yardımcısı Seyda Dursun, Zeytinburnu Futbol Antrenörleri Derneği Başkanı Zekir Keskin, İBB Spor A.Ş. Bölge Şefi İsa İnanlı, Esenler Stadı Tesis Müdürü Serdar Karul ve Müdür Yardımcısı Muhammed Cihad Karakurt, Esenler Hakkı Başar Spor Kompleksi İşletme Amir Yardımcısı Orhan Kulaoğlu, Mehmet Öztürk, Mutlu Turan, Süleyman Gecekuşu, Murat Sarıcı, Metin Zorlu, Ahmet Karali, Spor Bilimleri Uzmanı Hakan Nergis, Spor Yöneticisi Hasan Darama, Erkan Soyyiğit, Erkan Kanbur, Erkan Yılmaz ve İzzettin Aydoğan katıldılar.

Esenler Hakkı Başar Spor Kompleksi İşletme Amiri Mekin Karabıyık, yaptığı konuşmada, “Halı sahamızın zeminini yenileyen İ.B.B Destek Hizmetleri Daire Başkanımız Sayın Osman Savaş ile Gençlik ve Spor Müdürümüz Sayın Ayhan Kep’e teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Osman Savaş başta olmak üzere toplantıya katılanlara teşekkür eden Esenler Kulüpler Birliği Başkanı Ayhan Çınar, bu etkinliklerin İstanbul’un çeşitli ilçelerinde devam edeceğini ve amaçlarının sporun birleştirici gücü sayesinde, spora hizmet eden kişileri bir araya getirmek ve sorunların çözümü için çaba harcamak olduğunu ifade etti.

Kaynak: amatorlig.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir