Spor Kulüplerinde Markalaşma ve İnovasyon Semineri Yoğun İlgiyle Tamamlandı.

Esenler Amatör Spor Kulüpler Birliği ile Hakan Nergis Akademi tarafından organize edilen Le Sport Magazine ‘in medya sponsoru, İ.B.B. Esenler Stadyumu ‘nda etkinlik sponsoru olduğu ” Spor Kulüplerinde Markalaşma ve İnovasyon Semineri ” 20 Ekim 2017’de İ.B.B. Esenler Stadyumu’nda gerçekleştirildi. 45 dakika planlanan seminer gösterilen ilgiyle 3.5 saat sürdü.

Hakan Nergis, kulüplerin yoğun ilgisi bizi mutlu etti, tüm ülkemize hizmete hazırız, sporumuzu hep birlikte marka haline getireceğiz, spor birliktir, spor güçtür, spor insan demektir, dedi.

Ayhan Çınar, kulüplerimiz ilgiliydi, göreve geleli 10 ay oldu. Yönetimsel anlamda eksikliklerimizi giderdik, artık Esenler’imizde sporu daha da geliştirme vakti, dedi.

Hasan Darama, biz yeni nesil spor yöneticileri farklı düşün, fark yarat mottosuyla hareket ediyoruz, bu doğrultuda ülkemiz için farklı düşünüp, fark yaratmak istiyoruz, dedi.

Spor Bilimleri Uzmanı Hakan Nergis ve Spor Yöneticisi Hasan Darama konuşmacı olarak kulüp yöneticilerine anlatımlarda bulundu. Seminerde Esenler Amatör Kulüpler Birliği tarafından bir çok futbolcu yetiştiren Hilmi Dereli’ye plaket takdim edildi. Seminer sonunda konuşmacılar Hakan Nergis ve Hasan Darama’da kulüpler birliği tarafından plaket takdim edilerek onure edildi.

Seminere Esenler Amatör Kulüpler Birliği’ne bağlı kulüpler dışında TÜFAD İstanbul Eski Başkanı Rıza Çavuşoğlu, ZEYFAD Yönetim Kurulu Başkanı Zekir Keskin, Küçükçekmece Kulüpler Birliği Genel Sekreteri Recep Kelment, Genç Spor Yöneticisi Hamza Uslu, amatör caimaya yıllarını vermiş olan Haydar Uzun ve İ.B.B Esenler Stadyumu Tesis Amiri Serdar Karul ve yardımcısı Muhammed Cihat Karakurt’ta katılım sağladı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir