Orkid Cumhuriyet Kızları Turnuvası’nın Ana Sponsoru Oldu

Orkid Cumhuriyet Kızları Turnuvası’nın Ana Sponsoru Oldu

Tüm dünyada genç kızların özgüvenini destekleyen Orkid, Türkiye’nin önde gelen spor kulüplerinden TED’in (Tenis Eskrim Dağcılık Spor Kulübü) 21-28 Ekim tarihleri arasında düzenlediği Cumhuriyet Kızları Turnuvası’nın ana sponsoru oldu.

Orkid, bu yıl 21-28 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen Cumhuriyet tarihinin en uzun kapalı kort tenis turnuvası TED Cumhuriyet Kızları Turnuvası’nın ana sponsoru oldu. Türkiye’de en uzun süredir düzenlenen kapalı kort kadınlar tenis turnuvası olan ve bu sene 17.’si düzenlenecek olan Cumhuriyet Kızları Turnuvası’na 22 ülkeden 60’a yakın sporcu katılacak. 25 bin dolar ödüllü turnuvada Türkiye’yi, Türk tenisinin gelecek vadeden ve teklerde dünya sıralamasında 221. basamakta yer alan Ayla Aksu’nun yanı sıra Pemra Özgen (379), Melis Sezer (557), İpek Öz (731) ve Cemre Anıl (791) temsil edecek. Tek kadınlar ve çift kadınlar olmak üzere iki kategoriden oluşan turnuvanın tekler finali 27 Ekim’de, çiftler finali 28 Ekim’de gerçekleşecek.

Cumhuriyet Kızları Turnuvası’na Orkid’ten Tam Destek

Tüm dünyada genç kızları #kızgibi denemeye çağıran Orkid’in Marka Müdürü Özge Tanju, “Türkiye’de tenis sporunun gelişmesinde ve daha büyük kitlelere ulaşmasında büyük rol oynayan TED Cumhuriyet Kızları Turnuvası gibi önemli bir turnuvaya sponsor olmaktan dolayı büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Genç kızlara her zaman “Yapabilirsin” diyen Orkid olarak hayatın her safhasında başarılı olabilmeleri için onlara özgüven desteğinde bulunuyoruz. Çünkü başarısızlığa rağmen azmeden kızlar zorlukları yenme gücünü ve özgüven verecek yeni becerileri öğrenme imkanı bulur. Bu turnuva da bunun adeta bir yansıması…”dedi.

TED Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Emin Tınaz ise şunları söyledi: “Bu turnuvada P&G gibi global bir firmanın ve Orkid gibi global bir markanın desteğini almak bizim için gurur verici. Orkid’in sponsorluğu Türkiye’deki tenisin gelişimi açısından büyük fayda sağlarken aynı zamanda genç kızlarımızın da özgüvenini artırıyor. P&G’ye ve Orkid’e tüm desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.”

Orkid Hakkında

Orkid, Türkiye’de tüketiciye sunulan ilk hijyenik ped markası olarak, bu sektörün doğmasını ve markalaşmasını sağlamıştır. Ayrıca, 32 yıldır sektörde “liderlik” yapan marka olmuş; teknoloji, kalite ve iletişim alanında yenilikçi ve tüketici ihtiyacı odaklı yaklaşımıyla sektör normlarını belirlemiş ve düzenlediği sosyal sorumluluk kampanyalarıyla da sektörün büyümesinde rol oynamıştır. Sosyal sorumluluklarının bilincinde olan bir marka olarak, hayatın her noktasında gençlere ulaşmaya, onların sağlık ve eğitimi için projeler geliştirmeye büyük önem vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir