Getir’den derbi öncesi taraftarlara dev hizmet!

Getir’den derbi öncesi taraftarlara dev hizmet!

Üç büyüklerin forması on dakikada kapında

Akıllı telefon uygulaması Getir, eklediği forma kategorisi ile Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray formalarını ortalama 10 dakikada taraftarlara ulaştıracak.

Ürün çeşitliliğini her geçen gün arttıran Getir; Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray formalarını ana ekranda yer alan yeni ‘Forma’ kategorisi ile satışa sundu. Taraftarlar, Beşiktaş’ın beyaz, Fenerbahçe’nin çubuklu ve Galatasaray’ın parçalı formasına 169 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecekler.

Hızlı ve güvenilir hizmet anlayışıyla her geçen gün daha geniş kullanıcı kitlesine ulaşan öncü akıllı telefon uygulaması spor tutkunlarına formalarını ortalama 10 dakikada ulaştıracak. Kullanıcıların hızlı alışveriş beklentilerini karşılayan Getir, yüzlerce ürünü istenilen noktaya kullanıcılarına 7/24 ulaştırıyor.

Getir Hakkında

Getir, dondurmadan yumurtaya, sudan şarj aletine, bebek bezinden kedi mamasına, deterjandan sandviçe, sütten çikolataya yüzlerce farklı ürünü dakikalar içinde kullanıcıya ulaştırıyor. Dünyada henüz benzeri bulunmayan bir model olan Getir’de ürünler, banka ya da kredi kartı ile kolay bir şekilde sipariş verilerek ortalama 10 dakikada kullanıcının olduğu noktaya geliyor. Getir, iPhone ve Android telefonlara ücretsiz indirilebiliyor.

getir’i AppStore’dan http://apple.co/1K5rNra

Google Play’den ise http://bit.ly/1G9i6kpindirebilirsiniz.

Twitter: https://twitter.com/getir_istanbul

Facebook: https://www.facebook.com/getir.istanbul

www.getir.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir