Trabzonspor genç yıldızlarını satmıyor

Trabzonspor genç yıldızlarını satmıyor

Yusuf Yazıcı’dan sonra bir başka altyapı değeri olan Abdülkadir de kısa sürede parladı, menacerleri peşine taktı. Ancak Trabzonspor 2 yıldızı için de hiçbir teklifi aklından dahi geçirmiyor ve “50. yılımızda ikisine de çok ihtiyacımız var” diyor.

Trabzonspor genç yıldızlarını satmıyor

Trabzonspor’da Yusuf Yazıcı rüzgarı henüz dinmemişken, alt yapıdan yetişen bir başka yıldızAbdülkadir Ömür de gündeme kısa sürede damgasını vurmayı başardı. İkilinin performansı, Bordo-Mavililer’i kelimenin tam anlamıyla mest edip gururlandırırken, spor kamuoyu da genç futbolcuları göklere çıkarmış durumda. Süreç, doğal olarak menacerleri ve izleme-araştırma ekiplerini de harekete geçirdi. Yerli-yabancı birçok menacer, hemYusuf Yazıcı hem de Abdülkadir Ömür için Karadeniz temsilcisinin kapısını çalmaya başladı.

Yusuf’a 8 milyon Euro

Yusuf Yazıcı için rakamlar 8 milyon Euro’ya (32 milyon TL) kadar yükselmiş durumda. Abdülkadir Ömür’ün piyasası ise her geçen gün artıyor. Kısa sürede teknik direktör Ersun Yanal’ın vazgeçilmezleri arasına girmeyi başaran 18 yaşındaki futbolcunun formunu koruması durumunda birçok devin temsilcisini peşine takmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Duruşları çok açık

Bu ilgi yönetimin de hoşuna gidiyor ama Bordo-Mavililer, sezon başındaki duruşlarından geri adım atmıyorlar. Karadeniz temsilcisinin idarecileri, “50. yılımız bizim için çok özel. Böyle bir sezonda altyapıdan yetişen 2 futbolcumuzun bir arada sahada olması, büyük gurur. Tekliflerin olması tabi ki sevindirici. Ancak biz kesinlikle oyuncularımızı bir yere gönderme düşüncesinde değiliz” ifadelerini kullandı.

(Fanatik)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir