Sakallarıyla Voleybol Maçında Dikkat Çeken O Şahsın Kim Olduğu Ortaya Çıktı

TRT’de canlı yayınlanan 2017 Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası yarı finalinde Türkiye-Rusya maçında tezahüratlarıyla dikkati çeken o taraftarın aslında kim olduğu ortaya çıktı. Le Sport Magazine ekibi tarafından ulaşılan İlhan Özbay, Azerbaycan ‘da tanınan bir hayli faaliyet içerisinde olan televizyon sunucusu ve dizi oyuncusu olduğu belirlendi. Özbay ile kısa bir söyleşi gerçekleştiren ekibimize açıklamalarda bulunan İlhan Özbay’ın yaşamına dair kısa özetleri okuyabilirsiniz.

 

Azerbaycan’da yaşayan Türk ünlü sunucu-oyuncu İlhan Özbay, yaşadığı motor kazası sonrasında Azerbaycan’da yayınlanacak olan lal_yuxu dizisiyle izleyiciyle bulaşacağını söyledi. Çekimlerinin bir kısmı İstanbul ‘da devam eden dizi için İstanbul ‘a geldiğini söyledi. Özbay “yaklaşık 3 ay hastanede kaldım ve hayata dönüşüm mucize gibi bir şey..” diye tanımladı.

İlhan Özbay, sporcu kimliği ve renkli yaşantısıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

Özbay, Türk Menşei olan bir firmanında Azerbaycan’da organizasyonlarını yönetiyor. 2017 Aralık ayında Türkiye’de tüm şehirlerde gişelere girecek olan, Azerbaycan’ın ünlü oyuncusu Müşfiq Shahverdiyev ve ünlü oyuncular Ufuk Özkan ,Mehtap Bayri ile beraber rol aldığı ” O Kuş Buraya Gelecek “filminde de kendisine başarılar diliyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir