İstanbul’da başlayan Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda Türkiye Atletizm Federasyonu standı milli atletlerin katılımıyla renklendi.

İstanbul’da başlayan Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda Türkiye Atletizm Federasyonu standı milli atletlerin katılımıyla renklendi.

Büyükçekmece’deki TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenen 2. Spor ve Aktif Yaşam Fuarı ziyaretçilere açıldı. 200’ün üzerinde firma ve kuruluşun katıldığı fuarda Türkiye Atletizm Federasyonu da 3. salondaki standında yerini aldı.

Fuarın açılışında TAF Yönetim Kurulu Üyesi Celalettin Deniztoker bir konuşma yaparken, Yılmaz Vural, Turgay Demirel gibi isimlerle birlikte açılış kurdelesini de kesti.

İlk gün TAF standında Yasmani Copello Escobar, sporseverlerden ilgi gördü. Dünya ikincisi ve Olimpiyat üçüncüsü Yasmani, mini pistte engelli koşarken, maketinin arkasında hayranlarıyla fotoğraf çekindi.

Türkiye rekortmeni sırıkçı Demet Parlak da, salonda atlayış yaparak izleyenlerden alkış aldı.

İlk gün seansını eski milli atletlerden Merve Aydın da ziyaret etti. Aydın, Survivor yarışma programından arkadaşları Ogeday Girişken, Hasan Yalnızoğlu, Avatar Atakan ile birlikte TAF standında atletizm severlerle buluştu.

Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, 17 Eylül Pazar gününe kadar TÜYAP Fuar Merkezi’nde gezilebilecek.

www.taf.org.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir