EuroBasket 2017 Öncesi Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’tan Destek Ziyareti

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Hidayet Türkoğlu başkanlığındaki Türkiye Basketbol Federasyonu’na ziyarette bulundu.

Ziyaret_21082017_00001_01 (1)

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Hidayet Türkoğlu başkanlığındaki Türkiye Basketbol Federasyonu’na ziyarette bulundu.

Türkiye Basketbol Federasyonu’nun İstanbul’daki merkez binasında gerçekleşen ziyarette; Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu’nun yanı sıra, TBF CEO’su Ömer Onan, TBF 1. Başkan Vekili Özden Pelister, TBF 2. Başkan Vekili Methi Bengisu ve TBF Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Beşok da yer aldı.

Görüşmede; 31 Ağustos – 17 Eylül tarihleri arasında ülkemizin bir grup ve finallerine ev sahipliği yapacağı EuroBasket 2017 organizasyonu ile ilgili incelemelerde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, ayrıca grup maçlarının oynanacağı Ülker Spor ve Etkinlik Salonu ve finallere ev sahipliği yapacak Sinan Erdem Spor Salonu ile ilgili de bilgiler aldı.

TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu görüşmenin ardından, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’a üzerinde isminin yazdığı 53 numaralı Ay Yıldızlı formamızla birlikte imzalı basketbol topu takdim etti.Ziyaret_21082017_00001_01 (2)

TBF

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir