KEFKEN ÇEVRE VE YAZ KAMPI

Beyoğlu Belediyesi Kefken Çevre ve Yaz Kampı’nda bir haftalık eğitim alan öğrencilerin hünerlerini sergilediği veda gecesine katılan Başkan Demircan, “Çocuklarımızın kişisel iletişimlerini, beden dillerini iyi kullanabilmeleri için bu aktivitelere ihtiyaç var. Bu kampta, çocukları düşünmeye sevk edebiliyor, öz güven aşılayabiliyor ve onları hayata bağlayabiliyorsak ne mutlu bize.” dedi.

Beyoğlu Belediyesi’nin 14 yıldır devam eden Kefken Çevre ve Yaz Kampı her hafta yeni misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Bugüne kadar Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından 70 bini öğrenci olmak üzere toplamda 230 bin kişiyi misafir eden Kefken kampı, bu hafta da Van Muradiye, Adapazarı ve Beyoğlu’ndan 300 öğrenciyi ağırladı. Kefken’de ilk defa ailesinden uzakta kamp hayatıyla tanışan çocuklar, aldıkları bir haftalık eğitimlerin ardından, öğrendiklerini düzenlenen veda gecesinde sergilediler. Geceye, velilerle birlikte Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan da katılarak öğrencilerin sahne performanslarını yerinde izledi.

Beyoğlu Belediyesi Gençlik ve Spor İşleri Müdürü Sayın Adnan Yener, Kefken Çevre ve Yaz Kampı’nda çocuklar sportif faaliyetlerin yanı sıra tiyatro, resim, kültür, sanat gibi branşlarda da faaliyet gösteriyor,dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir