Çilekli Spor Tesisleri Yeni Sezona Hazır

Le Sport Magazine ailesi olarak Beşiktaş Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğünü ziyaret ettik. Bizi makamında ağırlayan Spor İşleri Müdürü Sn. Gökhan Akyol’a teşekkür ederiz. Gökhan bey ile sohbet sırasında İstanbul’un yükünü çeken sahalardan olan Beşiktaş Belediyesi Çilekli Spor Tesisleri’ni beraber gezmeyi teklif ettik. Sağ olsun, bizi kırmadı.

Çilekli Spor Tesisleri’nde büyük değişim var. Basın, gözlemci ve temsilciler için özel yer ayarlanmış, skor board yeri, ambulans çıkışı düzenlenmiş, kulübeler, sporcu giriş-çıkışları, tribünler yenilenmiş durumdaydı.

Tesise yeni bir bina kazandırılmış, Beşiktaş’ta ki kulüpleri rahatlatacak cinsten. Ayrıca belediyenin maddi ve manevi destekleri de kulüplere devam ediyor. Forma, eşofman, kaban gibi…

Etiler’de bir spor tesisi projelerinin olduğunu Spor İşleri Müdürü Gökhan Akyol, dergimizle paylaştı. Akşam maçları oynanan bir tesis olduğunu da ekleyen Akyol, Beşiktaş’ta daha da güzel işler olacağının sinyali verdi.

Bina eksiklikleri giderilmeye devam ederken, sahada herhangi bir eksiklik yok. Kısacası Çilekli Spor Tesisleri yeni sezonun yükünü çekmeye hazır …

ZİYARETTEN FOTOĞRAFLAR : 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir