Ali Düşmez İASKF seçimi öncesi Eyüp Kulüpler Birliğiyle bir araya geldi

Eyüp Belediyesi Osmanlı Park Sosyal Tesisleri’nde Eyüp’te bulunan kulüplerle bir araya gelen Ali Düşmez, kongre tarihinin 4 Haziran’da Haliç Kongre Merkezi’nde olacağını söyledi. Devrim niteliğinde olacak 6 projeyi gerçekleştirme hedefleri olduğunu söyleyen Düşmez, 6 projeyi genel kurulda açıklayacağını söyledi.

Düşmez, Eyüp Belediye Başkanı Sn.Remzi  Aydın’a ve Eyüp Kulüpler Birliği Başkanı Sn.Metin Çırpan’a bu buluşmaya vesile oldukları için teşekkür etti.

” HER KULÜBE SÖZ HAKKI VERİLDİ ”

Protokol konuşmalarından sonra Düşmez tarafından her kulübe söz hakkı verildi. Sorulan soruları Düşmez, kendisi yanıtladı. Gelecek hedeflerinden ve birlikte daha güzel işler yapılabileceğini vurguladı.

Toplantıya İASKF As Başkanı Hasan Cevahiroğlu, Genel Sekreter Asım Özdemir, İl Tem.İliş.Sor. Ufuk Tatar, Sosyal İşl.Sorumlusu Eşref Şeneroğlu, TFF İstanbul ve İASKF Futbol İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, İASKF ‘den bazı yöneticilerde kulüplerle bir araya geldi. Eyüp Spor Kulüp Başkanı Ali Recep Kızıltepe, Eyüp Belediyesi Spor Koordinatörü Hayrettin Yazıcı,Beşiktaş Kulüpler Birliği Başkanı Suat Üzümcü, Eyüp Eski Kulüpler Birliği Başkanı Yahya Sünnetçi, Eyüp’te bulunan kulüp başkanı ve yöneticileri tam katılım gösterdi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir